Pop-Ivan-zimoj

Зимний Поп Иван в утренних лучах солнца

Сходження на одну з найвищих вершин в Карпатах приваблює своєю можливістю заночувати на самій вершині, піднявшись на яку ви побачите небачене видовище – і без того потужні стіни старої польської обсерваторії взимку закутані в товстий сніжно-крижаний панцир. А ще проводити сонце на заході і зустріти схід на самісіньікій вершині гори.

1 день
Збираємося на вокзалі рано вранці в Івано-Франківську. Виїзд до початку маршруту. Вивантажуємося в гірському селі Луги. Це досить віддалений і глухий куточок Закарпаття. Далі по дорозі повз мальовничу річку до початку підйому. Звірів побачити складно – надто вже вони обережні, але сліди зустрічаються досить часто. Зайці, лисиці, косулі, вовки. Одного разу взимку потрапили і на ведмежі.Нетривалий підйом і ми в затишній хатинці.

NY-019-1 NY-018-1NY-025-1NY-011-1

Набір висоти 420 м., кілометраж 10 км.
2 день
Сходження на Піп Іван. Минаємо полонину з чудовими видами на Чорногору і Марморош. Влітку тут роблять смачні гуцульські сири. Далі виходимо до старого кордону і ним продовжуємо наше сходження.
На вершині Васкуль нас може зустріти моцний вітер, який в цій місцевості не дивина. Подальше просування по гребеню залежить від кількості і властивостей снігу, сили вітру, туману. Зазвичай ця ділянка займає близько 2-х годин.
На вершині гори Піп Іван є куди озирнутися. Кам’яний замок старої обсерваторії часом закутаний в грубезний панцир зі снігу, нагадує білого велета, за що його прозвали Білим слоном. Біля потужніх стін обсерваторії ховаємося від вітру, ставимо намети для ночівлі. Якщо небо не буде вкрите хмарами, то нам гарантовані неймовірні захід і схід на вершині гори.

NY-014-1winter-trekking NY-031-1NY-015-1

Набір висоты 840 м., кілометраж 7 км.
3 день
Ранній підйом і спускаємося в низ. Проходимо озеро Марічейка. Взимку, правда, ми навряд чи викупаємося – воно замерзло на велику глибину і засипано снігом.
В с. Шибене сідаємо в автобус для повернення в цивілізацію. Дорога до Верховини в кілометрах хоч і коротка, але їхати будемо довго через поганенький стан цієї дороги. Зате можна намилуватися річкою Чорний Черемош, повз яку ми будемо їхати. Черемош відомий своїми порогами, які приваблюють туристів-водників. Але не взимку 🙂 Надзвичайно контрастний день: ще вранці ви прокидаєтеся на одній з найвищих вершин Карпат, а ввечері ви вже в вагоні свого поїзда і згадуєте яскраві і незабутні моменти минулого походу.

Зорекрут. Фото Романа Михайлюка w4x5_33 NY-022-1 NY-017-1

Скидаємо висоту на 1160 м., кілометраж 12 км.

Вартість 1300 грн. без врахування вартості прокату та знижок.

Увага! Триває набір групи. Похід обов’язково відбудеться.

Входить у вартість:

  • Якісне харчування на маршруті
  • Послуги інструкрора
  • Використання казанів, сокири, газових пальників
  • Медичне страхування

В вартість туру не входить:

  • Прокат спорядження
  • Переїзд до початку маршруту і назад
Подайте заявку на похід Зимовий Піп Іван