+380974931922,+380953239725

oleksandr.ivashchenko@gmail.com

_MG_3004Mam na imję Ołeksandr Ivaschenko. Moim celem jest organizacja odpoczynku w doskonałym towarzystwie, zaznajomość z bardzo ciekawymi zakątkami Karpat, zostać na czas wyprawy gwarantem waszego bezpieczeństwa i wypoczynku oraz seczęśliwego powrotu.

Wszystkie szlaki są dobrane pod nowicjusza, zwyczajnego niewysportowanego człowieka. Wycieczki nie wymagają szczególnego fizycznego przygotowania.

W czasie wypraw daję gwarancję obrona od napadów dzikich zwierząt i ukąszeń węży. Poszkodowanemu w takich sytuacjach oprócz ubezpieczenia jeszcze zwrócę pieniądze za podnoż. Podczas podroży pokaże czyniły specjalne ćwiczenia, które pomogą lżej zdołać trudności fizyczne.

Jeśli na etapi przygotowania grupa, zażyczy sobie sakosztować nie klasyczny racjon  na duszonym mięsie, konserwach i kaszach, a «naturalny»( pojednanie pochodnego doświadczenia z zasadami zdrowego żywienia, bazując się na biologicznej wartości produktów, a nie na kaloriach), to z zadowoleniem przygotuję taki jadłospis.

Na myśl kolegów, tak i klientów «mam mistrzostwo nie przychodzić do nieodpowiednich miejsc». Oferowane przez mnie szlaki schodziłem wychodził wzdłuż i wszerz, orientuję się na ich bez mapy. Toż daję gwarancję, że mna jest bezpiecznie.

Moje życie  jest ściśle związane z górami. Mója pierwsza podroż odbyla się za miesiąc przed moim urodzeniem — na ósmym miesiącu ciąży mojej mamy. Dalej podrózowałem z rodzicami. Kiedy stałem trochę starszy, zaczałem prowadzić w góry kolegow z podwórka.W studenckie lata zafascynowałem się alpinistyką. Udalo mi się zdołać szlaki 5А kategorii trudności.

Mieszkam w Iwano-Frankiwsku, obok podnoża gór. Z mojego okna w dobrą pogode widać Centralne Gorgany: Igrowec’, Wysoką. Z Iwano-Frankiwska wygodnie docierać do Gorgan, Czarnogóry, Świdowiecu. W te rejony chodzę najczęściej i oni mi są znajome.

Lubię góry. Lubię w nich poprostu być. Sprawa nawet nie w tym, że problemy zostają w mieście. Tu mózg pracuje absolutnie inaczej.

DSC_8991 MyWindowPanoramaDCF 1.0IMG_6836-1

Pilnuję swego zdrowia po to żeby chodzić w góry i prowadzić nowcjuszy. Dla tego według systemu uzdrowienia Goltisa «Leczniczy Impuls», którego dotrzymuję się, ćwiczę swoje ciało, kąpię się w lodowatej wodzie, głoduję na sucho.

Zachwycam się jazdą na górskim rowerze, freeride, backcountry(snowboard). Certyfikowany instruktor po snowboardzie kategoria «С», członek AFNGIU (Asocjacja Fachowych Narciarskich górskich Instruktorów Ukrainy).

Skakał ze spadochronem, latał na balonie.

Fotografuję. W związku z czym fotografii dużo, a mnie na nich mało 🙂

Rozkład wypraw

10 - 15 sierpnia Po Dzikich Gorganach
24 - 29 sierpnia Marmoros - Czarnogora
1 - 6 wrzesnia Po Dzikich Gorganach
9 - 14 wrzesnia Pasmo Czarnogory, najwyzsze szczyty Karpat
16 - 21 wrzesnia Swydowiec- Gorgany
23 - 28 wrzesnia Do serca Gorganow (nad wodospadami)
30 wrzesnia - 5 pazdziernika Marmoros - Czarnogora
W wypadku skompletowania grupy, jestem gotow rozpatrzec wygodnej dla Panstwa czas podrozy oraz w odpowiedni sposob zmienic programy wycieczek i dostosowac czas i miejsce startu i finiszu wycieczki do Panstwa wymagan.

Korzystne informacje